"Деткон" и "РМЛ"
1. Дядя Слава о "Детконе-2012": http://mykingdom.livejournal.com/9312.html
2. Дятил об РМЛ-2012: http://dyatil.livejournal.com/287239.html
Ластивка об РМЛ-2012: http://lastivka.livejournal.com/217856.html
2. Дятил об РМЛ-2012: http://dyatil.livejournal.com/287239.html
Ластивка об РМЛ-2012: http://lastivka.livejournal.com/217856.html